İçerik Stratejisi

Kısabiara İçerik Ajansı > İçerik Stratejisi

Potansiyel müşterileriniz internette neleri araştırıyor? Rakibiniz, doğru bilgi, ürün ve hizmeti arayan potansiyel müşterileriniz için hangi stratejileri uyguluyor? Bu ve buna benzer soruları aradığımız ve müşterileriniz için en uygun adımları attığımız işlemlerin adı içerik stratejisidir. Günlük planlamalar, medya planlamaları, içerik stratejileri, hep bir torbaya atılıyor ve Genel Stratejimizi ortaya çıkartıyor.

 

  • İnsanlar web dünyasında, en popüler, güvenilir, özgün bilgi ve haberi arıyor. Bizler kullanıcılarınız ile aranıza interaktif etkileşim sağlıyoruz.
  • Geleneksel pazarlama mantığından uzağız çünkü, geleneksel pazarlama yöntemleri eskiden olduğu kadar etkili değil.
  • İçerikleriniz o kadar kaliteli olmalı ki, bilgiyi arayan her bir birey, aradığı faydayı sizden alıp, size teşekkür etmeli. Sadece firmanız hakkında bilgiler sunmak, müşterilerinize yapacağınız bir nevi hakarettir.
  • İhtiyaca yönelik fiziksel hizmetler sunduğunuz gibi, ihtiyaca yönelik bilgiler, haberler sunmalısınız.

Her gün müşteriler doğru mesajları, doğru içerikleri ve doğru işletmeleri arıyor. Müşterilerinizin ne aradığını bildiğiniz zaman, doğru içerik stratejisinin bir kısmını oluşturmuş oluyorsunuz. Bizler size bu konu da yardımcı oluyoruz.

 

Hemen bizimle iletişime geçerek, içerik pazarlamanın ve doğru içerik stratejisinin gücünü hisset!