İçerik Pazarlama

Kısabiara İçerik Ajansı > İçerik Pazarlama

İçerik Pazarlaması; kendinizi ifade etmenin, işletmenizin yaşadığı zorluklardan ve başarılarınızdan bahsetmenin, ürünlerinizi daha bilinçli bir müşteri portföyüne satmanın, en anlamlı yoludur.

İçerik Pazarlamasının amacı; nizami bir biçimde, web siteniz ve iş ortaklarınız vasıtasıyla sürekli olarak içerik paylaşarak, müşterileriniz ile sıkı bağ oluşturma yoludur.

Kısaca; İçerik Pazarlama, odak noktası direkt olarak satış olmayan, zeki ve ileri görüşlü girişimci insanların kullandığı, müşteri ve potansiyel müşterilerle iletişim kurma sanatıdır.

İçerik Pazarlama; ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinizin gözünün önüne koyup satmaya çalışmak yerine, müşterilerinizi daha bilinçli hale getirme çabanızı ifade eder. Bu sayede istatistiklerinizde (Geri Dönen Müşteri) uyarısını bol bol görürsünüz.

Sadakat ve sevgi oluşturan İçerik Pazarlama, müşterilerinize tutarlı, sürekli ve değerli bilgiler sunarak müşterilerinizin takdirini kazanır. Bu düşünce ile yola çıkarak, müşteriler süreç sonunda sizi ödüllendirirler.

P&G, Microsoft, Cisco Systems, John Deere gibi dünyanın en güçlü pazarlama şirketlerinin İçerik Pazarlamasına büyük önem vermesi bir tesadüf değildir. Büyük firmaların yanında, küçük işletmeler ve tek kişinin yönettiği dükkanlar dahi İçerik Pazarlaması yapmaktadır.

Neden mi? Çünkü İçerik Pazarlaması çok güçlü bir pazarlama bireyidir!

İçerik Pazarlamanın dünyadaki yeri

  • İçerik Pazarlaması Yapan İşletmeler
  • İçerik Pazarlaması Yapmayan İşletmeler

İçerik Pazarlaması yapan ve yapmayan işletmelerin durumu

  • İçerik Pazarlaması yapan işletmeler
  • İçerik Pazarlaması yapmayan işletmeler

Hemen bizimle iletişime geçerek, içerik pazarlamanın gücünü hisset!