Kısabiara İçerik Ajansı > İçerik Pazarlama > Kısabiara İçerik Ajansı 1 yaşında!

Merhaba sevgili dostlar, Kısabiara İçerik Ajansı birinci yılını kutlamak ile meşgulken sizlerin yoğun taleplerini ben takip ediyordum. Gerekli mailler ve telefon çağrılarını ben yanıtladım, kutladığımız bu kutlu varlığımız olan Kısabiara için her bir çalışanımız sevgi dolu emekler sarfetmiştir.

Yaklaşık 6 yıl önce çeşitli teknoloji şirketlerine, blog sitelerine ve haber sitelerine, yerelleştirme ve sürekli içerik hizmeti sunuyorduk. Sektörümüz “İçerik Ajansı” kelimesine hazır değildi, haliyle bizim bu sektör ile alakalı hiç bir fikrimiz yoktu. Zira 2015 yılının Mart ayında Webrazzi tarafından gerçekleştirilen bir konferansa katıldıktan sonra, yaptığımız işi bir ofis tarafında sürdürme fikri oluştu.

Ancak yeterli mali kaynak ve müşteri portföyüne sahip değildik. 2016 yılının Temmuz ayında “Oğuzhan Gürcü, Leyla Eceli, Linda Guthrie ve Funda Mervan” olarak “Ben Leyla Eceli” hep birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak adına bir lokal de buluştuk.

Ajans başkanımız Oğuzhan GÜRCÜ, elindeki mali kaynağı ve sektörde sahip olduğu derin bağlantıları, Funda MERVAN, çalıştığı dergi, gazete ve medya ajanslarından aldığı tecrübelerini, Linda ise Seo uzmanı kimliği ile boy gösterdi. Benim bariz yeteneğim ise, Halkla İlişkiler

Mali kaynağımıza, bağlantılarımıza, yeteneklerimize ve müşteri portföyüne artık sahiptik, ancak 2017 Şubat ayında, Kısabiara İçerik Ajansı faaliyete geçebildi. Ve son 1 haftadır Kısabiara‘nın 1.yılını kutluyoruz. Ofisimizi yeni bir adrese taşıyoruz, web sitemizde güncellemeler yapıldı. Ekip olarak güncelleniyoruz, yeni ekip arkadaşları ile çalışmaya başladık. Amacımız sizlere daha kaliteli, özgün, empati kurmuş, müşteri odaklı işler çıkartabilmek. Bu amaca hizmet ediyoruz, önümüzü kapatmak isteyenler oldu, olmaya devam edecek, hiç önemli değil. Biz adımlarımızı sağlam karakterlerimiz ile atmaya devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimize sonsuz minnetimizi yolluyoruz. Her biriniz Kısabiara İçerik Ajansı için çok değerlidir. Bizimle çalışma fırsatı elde edemeyen potansiyel müşterilerimiz için yakın zamanda soru-cevap bölümü oluşturmayı planlıyoruz. İçerik Pazarlama ile alakalı her türlü sorunuzu cevaplayacağız.

Hepinizi çok seviyoruz, kendinize iyi bakmanızı istiyoruz. 🙂

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir